Asander - Strona internetowa

Strona internetowa

Przyciągnij więcej klientów dzięki nowej stronie internetowej
3999 zł
2499 zł
Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy w sieci. Dzięki niej znajdziesz więcej potencjalnych klientów przez co zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy też usług.
Pokaż więcej

Treści na stronie

Na Twojej stronie umieścisz m.in informacje o swojej firmie. Będziesz mógł prowadzić bloga oraz pokazać swoją siedzibę. Wszystko dzięki dodatkowym podstronom, które także obsłużysz z panelu administracyjnego. Wszystko w prosty sposób. Przy uruchomieniu strony dostaniesz od nas wszelkie wskazówki.

Statystyki odwiedzin

Monitoruj ruch na stronie internetowej. Dzięki statystykom dowiesz się co robią Twoi klienci po przejściu do Twojej strony www.

Logo w pakiecie

Jeśli jeszcze nie posiadasz logo to wspólnie utworzymy je dla Ciebie. Logo będzie oczywiście odpowiednie dla Twojej branży.

Darmowa domena z nazwą Twojej firmy

Przez pierwszy rok rozwijasz swój biznes a my nie chcemy obciążać dodatkowymi opłatami w tym okresie. Jeśli potrzebujesz adresu internetowego my Ci go dostarczymy.
Domena internetowa Twój adres internetowy w sieci np. asander.pl - potrzebujesz go aby skierować klientów prosto do Twoich produktów.

Hosting na rok w prezencie

Podobnie jak z domena, jest to nieodłączny element każdego sklepu lub strony internetowej. Przez pierwszy rok nie musisz się tym martwić. Masz to w prezencie od nas.
Hosting Jest to miejsce, gdzie umieszczone są wszystkie pliki Twojego sklepu - także zdjęcia, których będziesz używał będą tam zapisywane.

Panel CMS

Cały swój sklep/stronę internetową będziesz obsługiwał za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego.

Gwarancja satysfakcji

Alek pracował nad stroną mojego biura podróży Alpinca. To w jak szybki sposób odpisywał na moje wiadomości, w jak szybki i efektywny sposób zrobił mi tą stronę, jest naprawdę zaskakujące. Nigdy nie pracowałam z tak szybkim informatykiem! A to jest mega duży plus. Wszystkie moje poprawki były od razu korygowane. Alek zrobił mi stronę w 3 tygodnie. Sama strona jest piękna, możecie sprawdzić jaki wynik wyszedł z tej współpracy 🙂 Bardzo polecam Asander!

review:5Izabela

Polecam w 100% !!! Zlecenie zrealizowanie naprawdę szybko i bardzo rzetelnie. Pan Aleksander wykonał stronę, która całkowicie odpowiada naszym oczekiwaniom. Profesjonalny projekt wykonany na najwyższym poziomie, super kontakt, dbałość o detale. Bardzo krotki czas oczekiwania na projekt. Polecam zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Aleksandra!

review:5Hotel Bas
Pokaż więcej opinii

Zacznij docierać do klientów!

Po zakupie rozpoczniemy proces wdrażania Twojej strony internetowej. Napiszemy do Ciebie jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Strona internetowa - wizytówka Twojej firmy  × 1 2.499,00
Kwota 2.499,00
Łącznie 2.499,00
 • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe.
  Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności.
  Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

  Dane do wpłaty:

  Nazwa: ASANDER – Aleksander Szczykutowicz
  Adres: Piórków 9a, 27-552 Baćkowice
  Nr konta: 21 1020 2906 0000 1102 0402 1382

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia oraz obsługi Twojej wizyty na naszej stronie - więcej informacji na stronie polityka prywatności.