Aplikacje mobilne
i internetowe

usługi informatyczne
Aplikacje mobilne<br>i internetowe

Budujemy aplikacje internetowe od podstaw. Jeżeli potrzebujesz rozwiązań IT w zakresie HR, Przemysłu, Finansów czy Automotive, skontaktuj się z nami.

Aplikacje na telefon

Nasza oferta obejmuje również budowanie aplikacji mobilnych.  Mogą one wspierać projekty webowe albo być osobnymi aplikacjami. Programujemy na platformy Android oraz iOS. Android to najpopularniejszy system operacyjny, gdy chodzi o aplikacje mobilne, z kolei iOS dotyczy urządzeń związanych z lubianym przez użytkowników Applem. Dzięki projektowaniu aplikacji na oba systemy jesteśmy w stanie zrealizować życzenia każdego z klientów. W obszarze aplikacji webowych zajmujemy się zarówno programowaniem Front-endowym, istotnym przede wszystkim z perspektywy użytkownika strony, jak też Back-endem. Prościej? Majstrujemy w kodzie w taki sposób, aby twoja strona www była przyjazna dla odwiedzających, funkcjonalna, ale także łatwa w obsłudze dla ciebie jako administratora.

Aplikacje na Androida

Android to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na telefony komórkowe. Jeśli chcesz aby Twoja aplikacja była dostępna ze sklepu Play Google, do zainstalowania przez każdego użytkownika, to zapraszamy do kontaktu.

Aplikacje na iPhone’a

Jesteś fanem iPhone’a. Zauważyłeś, że duża część Twoich klientów korzysta z tych urządzeń mobilnych. Zróbmy wersję Twojej aplikacji dostępną także na tę platformę. Najlepsze aplikacje na telefony mają kilka swoich wersji aby pokryć większość telefonów i tabletów używanych przez klientów.

Aplikacje internetowe

Aplikacje dostępne z poziomu przeglądarki. Wszystkie dane w chmurze na Twoim serwerze. Aplikację uruchomisz z każdego miejsca na ziemi. Możesz zarządzać swoją firmą z dowolnego urządzenia, które posiada przeglądarkę internetową.

Prześlij zapytanie, abyśmy mogli wycenić zlecenie.

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń → 507 231 486
Dotrzyj do swoich klientów

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Dotrzyj do swoich klientów

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

Gwarancja na projekt

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń → 507 231 486

    Zgadzam się z polityką prywatności