Porozmawiajmy!

shape shape

Aplikacje mobilne

Budujemy aplikacje internetowe od podstaw. Jeżeli potrzebujesz rozwiązań IT w zakresie HR, Przemysłu, Finansów czy Automotive, skontaktuj się z nami.

Aplikacje na telefon

Nasza oferta obejmuje również budowanie aplikacji mobilnych.  Mogą one wspierać projekty webowe albo być osobnymi aplikacjami. Programujemy na platformy Android oraz iOS. Android to najpopularniejszy system operacyjny, gdy chodzi o aplikacje mobilne, z kolei iOS dotyczy urządzeń związanych z lubianym przez użytkowników Applem. Dzięki projektowaniu aplikacji na oba systemy jesteśmy w stanie zrealizować życzenia każdego z klientów. W obszarze aplikacji webowych zajmujemy się zarówno programowaniem Front-endowym, istotnym przede wszystkim z perspektywy użytkownika strony, jak też Back-endem. Prościej? Majstrujemy w kodzie w taki sposób, aby twoja strona www była przyjazna dla odwiedzających, funkcjonalna, ale także łatwa w obsłudze dla ciebie jako administratora.

Andoid, iOS, Desktop

Różne platformy

01

Aplikacje
na
Androida

Android to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na telefony komórkowe. Jeśli chcesz aby Twoja aplikacja była dostępna ze sklepu Play Google, do zainstalowania przez każdego użytkownika, to zapraszamy do kontaktu.

02

Aplikacje
na
iPhone’a

Jesteś fanem iPhone’a. Zauważyłeś, że duża część Twoich klientów korzysta z tych urządzeń mobilnych. Zróbmy wersję Twojej aplikacji dostępną także na tę platformę. Najlepsze aplikacje na telefony mają kilka swoich wersji aby pokryć większość telefonów i tabletów używanych przez klientów.

03

Aplikacje
internetowe

Aplikacje dostępne z poziomu przeglądarki. Wszystkie dane w chmurze na Twoim serwerze. Aplikację uruchomisz z każdego miejsca na ziemi. Możesz zarządzać swoją firmą z dowolnego urządzenia, które posiada przeglądarkę internetową.

Zaufali nam

Zacznijmy
teraz!
Razem możemy stworzyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Bezpłatna wycena w ciągu 24 godzin.

    Zgadzam się z polityką prywatności