Porozmawiajmy!

shape shape

Grafika komputerowa

Tworzymy przyciągające uwagę grafiki komputerowe. Zachwyć swoich klientów unikalnymi obrazami. Skutecznie docieraj do wyobraźni odbiorców.  

Jeśli potrzebujesz grafiki reklamowej z prawdziwego zdarzenia, od razu do nas napisz. W Asander stawiamy na nowoczesny design, spójny z branżą i wizerunkiem firmy, ale także odróżniający ją od konkurencji.

Od małoformatowych ulotek, folderów, wizytówek i plakatów, po wielkopowierzchniowe banery oraz projekty graficzne wykorzystywane w witrynie internetowej czy mediach społecznościowych. Różne formaty, dopasowane do miejsca, w którym mają się pojawić.

Projekty stron internetowych

Potrzebujesz projektu graficznego swojej strony www czy sklepu. U nas, po uzgodnieniu szczegółów, dostaniesz kilka wersji projektu grafiki na twoją stronę. Po przekazaniu dalszych wskazówek dostaniesz gotowy projekt.

Wizytówki

Wizytówka firmowa to nieodłączny element podczas spotkania z Twoimi klientami. Zadbamy o to, aby robiła wrażenie i była powodem do dumy. Twoi klienci na pewno pochwalą się wizytówką przygotowaną przez Asander.

Grafika reklamowa na facebook’a

Tworzysz reklamy na platformie społecznościowej facebook’a? Pokaz slide’ów, karuzela, pojedynczy obraz? Potrzebujesz grafik o konkretnych rozmiarach z przyciągającą grafiką. Z nami utworzysz fantastyczne reklamy na facebooku. Zadbamy o odpowiednią ilość tekstu. Przygotujemy grafiki reklamowe spójne graficznie z Twoją kampanią marketingową.

Projekty graficzne

Branża jest dość obszerna. Jeśli interesują Cię inne projekty graficzne, skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Napisz, czego oczekujesz, podaj specyfikację lub zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Potrafimy zaskakiwać.

 

Figma to PSD

Cięcie z Figmy do WordPressa jest procesem kluczowym w tworzeniu stron internetowych.

Wymaga to odpowiedniej wiedzy i umiejętności, a także dbałości o detale i spójność projektu. Jednak, jeśli zostanie wykonane prawidłowo, może przynieść wspaniałe rezultaty w postaci pięknej, funkcjonalnej i przyciągającej uwagę strony internetowej.

AdobeXD to WordPress

AdobeXD jest programem służącym do projektowania interfejsów użytkownika (UI) oraz do projektowania stron internetowych. Projekt wykonany w AdobeXD można przekonwertować na kod HTML, CSS i JavaScript, który można zintegrować z WordPress.

Photoshop to WordPress

Cięcie projektów z Photoshop do WordPress jest ważnym etapem w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych. Aby to zrobić, najpierw należy dokładnie przeanalizować projekt graficzny w Photoshopie i wyodrębnić niezbędne elementy, takie jak nagłówek, stopka, menu nawigacyjne czy przyciski. Następnie trzeba odpowiednio przygotować pliki graficzne i przystąpić do ich implementacji w WordPressie.

Zaufali nam

Zacznijmy
teraz!
Razem możemy stworzyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Bezpłatna wycena w ciągu 24 godzin.

    Zgadzam się z polityką prywatności