Grafika komputerowa

usługi informatyczne
Grafika komputerowa

Tworzymy przyciągające uwagę grafiki komputerowe. Zachwyć swoich klientów unikalnymi obrazami. Skutecznie docieraj do wyobraźni odbiorców.  

Jeśli potrzebujesz grafiki reklamowej z prawdziwego zdarzenia, od razu do nas napisz. W Asander stawiamy na nowoczesny design, spójny z branżą i wizerunkiem firmy, ale także odróżniający ją od konkurencji.

Od małoformatowych ulotek, folderów, wizytówek i plakatów, po wielkopowierzchniowe banery oraz projekty graficzne wykorzystywane w witrynie internetowej czy mediach społecznościowych. Różne formaty, dopasowane do miejsca, w którym mają się pojawić.

Projekty stron internetowych

Potrzebujesz projektu graficznego swojej strony www czy sklepu. U nas, po uzgodnieniu szczegółów, dostaniesz kilka wersji projektu grafiki na twoją stronę. Po przekazaniu dalszych wskazówek dostaniesz gotowy projekt.

Wizytówki

Wizytówka firmowa to nieodłączny element podczas spotkania z Twoimi klientami. Zadbamy o to, aby robiła wrażenie i była powodem do dumy. Twoi klienci na pewno pochwalą się wizytówką przygotowaną przez Asander.

Grafika reklamowa na facebook’a

Tworzysz reklamy na platformie społecznościowej facebook’a? Pokaz slide’ów, karuzela, pojedynczy obraz? Potrzebujesz grafik o konkretnych rozmiarach z przyciągającą grafiką. Z nami utworzysz fantastyczne reklamy na facebooku. Zadbamy o odpowiednią ilość tekstu. Przygotujemy grafiki reklamowe spójne graficznie z Twoją kampanią marketingową.

Projekty graficzne

Branża jest dość obszerna. Jeśli interesują Cię inne projekty graficzne, skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Napisz, czego oczekujesz, podaj specyfikację lub zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Potrafimy zaskakiwać.

 

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń → 507 231 486
Dotrzyj do swoich klientów

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Dotrzyj do swoich klientów

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

Gwarancja na projekt

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń → 507 231 486

    Zgadzam się z polityką prywatności