Marketing
internetowy

usługi informatyczne
Marketing<br>internetowy

Copywriting w najlepszym wydaniu. Teksty pisane w oparciu o zasady SEO. Reklama w mediach społecznościowych, prowadzenie fan page’y.

W obecnych czasach nie wystarczy prowadzenie firmy. Ona musi żyć w sieci. Ludzie spędzają długie godziny przed ekranami komputerów i telefonów, które stały się panaceum na wszystko. Gdy potrzebują konkretnej usługi lub towaru, wklikują odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. Szukają na facebooku, to tam zapoznają się z profilem usługodawcy i jeśli nie widzą na jego fan page’u nic ciekawego, to szanse na to, że odwiedzą witrynę, są nikłe.

Właśnie dlatego, prowadząc własną działalność, nie można pominąć tak istotnych kwestii jak Social Media i pozycjonowanie strony www. Nie zawsze jest na to czas, niekiedy zasób wiedzy także nie jest wystarczający, aby się tego podjąć. W Asander piszemy teksty pozycjonujące witrynę w oparciu o zasady SEO, prowadzimy konta naszych klientów w wybranych przez nich mediach społecznościowych. Po prostu sprawiamy, że firma tętni życiem także w sieci, przez co staje się widoczna i rozpoznawalna.

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń →
Dotrzyj do swoich klientów

Dotrzemy do Twoich klientów

Nasze aplikacje usprawnią twój kontakt z klientami.

Dotrzyj do swoich klientów

Usprawnimy procesy w Twojej firmie

Pokażemy ci, jak technologia może wpłynąć na skuteczność działań twoich oraz pracowników twojej firmy.

Dotrzyj do swoich klientów

Poczuj bezpieczeństwo

Współpraca z nami opiera się na prostych zasadach oraz zaufaniu. Potraktujemy twoje problemy jak własne. Wspólnie rozwiążemy każdą trudność.

Zgadzam się na przetwarzanie danych z formularza w celach kontaktowych. Więcej w polityce prywatności.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń → 507 231 486