Marketing internetowy

usługi informatyczne
Marketing internetowy

Wykorzystaj nowoczesne strategie marketingowe i osiągaj swoje cele. Docieraj do klientów w skuteczny sposób. Zbieraj leady i sprzedawaj swoje produkty.

Copywriting w najlepszym wydaniu. Teksty pisane w oparciu o zasady SEO. Reklama w mediach społecznościowych, prowadzenie fan page’y. W obecnych czasach nie wystarczy prowadzenie firmy. Ona musi żyć w sieci. Ludzie spędzają długie godziny przed ekranami komputerów i telefonów, które stały się panaceum na wszystko. Gdy potrzebują konkretnej usługi lub towaru, wklikują odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. Szukają na facebooku, to tam zapoznają się z profilem usługodawcy i jeśli nie widzą na jego fan page’u nic ciekawego, to szanse na to, że odwiedzą witrynę, są nikłe.

Właśnie dlatego, prowadząc własną działalność, nie można pominąć tak istotnych kwestii jak Social Media i pozycjonowanie strony www. Nie zawsze jest na to czas, niekiedy zasób wiedzy także nie jest wystarczający, aby się tego podjąć. W Asander piszemy teksty pozycjonujące witrynę w oparciu o zasady SEO, prowadzimy konta naszych klientów w wybranych przez nich mediach społecznościowych. Po prostu sprawiamy, że firma tętni życiem także w sieci, przez co staje się widoczna i rozpoznawalna.

Kampanie facebook

Reklama na facebook

Platforma facebook to nie tylko Ty i Twoi znajomi, Twoja społeczność. To także platforma reklamowa. Pomożemy prowadzić facebook’owe strony oraz zadbamy o relacje z Twoimi fanami. Podobnie jak Google Ads, facebook oferuje płatne promocje, dzięki którym jeszcze skuteczniej dotrzesz do grupy docelowej swoich klientów.

Kampanie Google Ads

Reklama Google Ads

Pomożemy w konfiguracji reklamy w Google Ads. Doradzimy jak dobrać słowa kluczowe/frazy. Przygotujemy reklamy oraz pokażemy jak, dzięki reklamom możesz pozyskać kolejnych klientów.

Identyfikacja wizualna firmy

Marketing internetowy to działania na wielu płaszczyznach. Spójność to słowo klucz aby osiągnąć sukces. Działanie chaotyczne może przynieść więcej szkody niż pożytku, stąd też każda firma musi zadbać o ten aspekt. Sprawdzimy jak Twoja firma prezentuje się w sieci i zarekomendujemy odpowiednie zmiany.

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń → 507 231 486
Dotrzyj do swoich klientów

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Dotrzyj do swoich klientów

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

Gwarancja na projekt

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń → 507 231 486

    Zgadzam się z polityką prywatności