Porozmawiajmy!

shape shape

Marketing internetowy

Wykorzystaj nowoczesne strategie marketingowe i osiągaj swoje cele. Docieraj do klientów w skuteczny sposób. Zbieraj leady i sprzedawaj swoje produkty.

Copywriting w najlepszym wydaniu. Teksty pisane w oparciu o zasady SEO. Reklama w mediach społecznościowych, prowadzenie fan page’y. W obecnych czasach nie wystarczy prowadzenie firmy. Ona musi żyć w sieci. Ludzie spędzają długie godziny przed ekranami komputerów i telefonów, które stały się panaceum na wszystko. Gdy potrzebują konkretnej usługi lub towaru, wklikują odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. Szukają na facebooku, to tam zapoznają się z profilem usługodawcy i jeśli nie widzą na jego fan page’u nic ciekawego, to szanse na to, że odwiedzą witrynę, są nikłe.

Właśnie dlatego, prowadząc własną działalność, nie można pominąć tak istotnych kwestii jak Social Media i pozycjonowanie strony www. Nie zawsze jest na to czas, niekiedy zasób wiedzy także nie jest wystarczający, aby się tego podjąć. W Asander piszemy teksty pozycjonujące witrynę w oparciu o zasady SEO, prowadzimy konta naszych klientów w wybranych przez nich mediach społecznościowych. Po prostu sprawiamy, że firma tętni życiem także w sieci, przez co staje się widoczna i rozpoznawalna.

Kampanie facebook

Reklama na facebook

Platforma facebook to nie tylko Ty i Twoi znajomi, Twoja społeczność. To także platforma reklamowa. Pomożemy prowadzić facebook’owe strony oraz zadbamy o relacje z Twoimi fanami. Podobnie jak Google Ads, facebook oferuje płatne promocje, dzięki którym jeszcze skuteczniej dotrzesz do grupy docelowej swoich klientów.

Kampanie Google Ads

Reklama Google Ads

Pomożemy w konfiguracji reklamy w Google Ads. Doradzimy jak dobrać słowa kluczowe/frazy. Przygotujemy reklamy oraz pokażemy jak, dzięki reklamom możesz pozyskać kolejnych klientów.

Identyfikacja wizualna firmy

Marketing internetowy to działania na wielu płaszczyznach. Spójność to słowo klucz aby osiągnąć sukces. Działanie chaotyczne może przynieść więcej szkody niż pożytku, stąd też każda firma musi zadbać o ten aspekt. Sprawdzimy jak Twoja firma prezentuje się w sieci i zarekomendujemy odpowiednie zmiany.

Zaufali nam

Zacznijmy
teraz!
Razem możemy stworzyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Bezpłatna wycena w ciągu 24 godzin.

    Zgadzam się z polityką prywatności