Cennik

Asander - usługi informatyczne

Przykładowe ceny

Unikatowy sklep internetowy lub rozbudowany portal informacyjny: 7 – 20tyś zł

Specjalnie dla ciebie stworzymy idealnie dopasowane rozwiązanie. Otrzymasz wyróżniający się na tle twojej konkurencji projekt. Dodatkowo zaproponujemy skuteczną strategię rozwoju. W twój projekt zaangażujemy cały nasz potencjał, aby końcowy produkt maksymalizował konwersję, czyli zwiększał liczbę twoich potencjalnych klientów.

Nowoczesna strona internetowa firmy lub mały sklep: 3 – 10tyś zł
Priorytet to dotarcie do klientów. Nowoczesny projekt w parze ze strategią budowania wizerunku w sieci zwiększy grono odbiorców twojej strony www. Szybka, intuicyjna strona internetowa będzie przyjazna także dla urządzeń mobilnych. Darmowa domena i serwer przez rok.

Aplikacja internetowa lub mobilna: 5tyś > 
Automatyzująca Twoje działania szybka i efektywna aplikacja na telefon lub przeglądarkę. Skontaktuj się z nami aby wycenić projekt.

Przyciągająca uwagę strona wizytówka ~ 2tyś zł
Ultra lekka. Szybko wczytująca się i zachęcająca do kontaktu wizytówka z podstawowymi funkcjami strony internetowej, takimi jak formularz kontaktowy czy mapa dojazdu.

Kolejny projekt graficzny do wyboru ~ od 1tyś zł

Usługi graficzne – prosimy o kontakt aby wycenić projekt

Support (pomoc techniczna): 100 – 200 zł/h

    Zgadzam się z polityką prywatności

    Napisz do nas!

    Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    Zadzwoń → 507 231 486