Strony internetowe

usługi informatyczne
Strony internetowe

Strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych. Przejrzyste i przyjazne dla użytkowników strony www oraz sklepy.

Od projektu graficznego po umieszczenie strony w sieci na dowolnym lub naszym serwerze www. Łatwy w obsłudze panel administracyjny.

Responsywne strony internetowe

Budujemy strony internetowe oraz sklepy www od podstaw lub w oparciu o lubiane przez użytkowników systemy CMS, m. in. WordPress i Joomla. Od prostych stron wizytówek, przez landing page i call page wzywające odwiedzających do konkretnego działania. Rozbudowane portale z rozmaitymi funkcjonalnościami dostosowanymi do specyfiki branży i potrzeb konkretnego klienta.

Nowoczesne strony www

Projektowanie stron internetowych to nasza pasja, którą zajmujemy się od 10 lat. Nasi design’erzy przygotują najlepszy projekt graficzny strony. Po akceptacji projektu zaczynamy jego wdrażanie. Budujemy warstwę kodu i oddajemy Ci gotową, zoptymalizowaną pod SEO stronę www.

Zarówno w przypadku stron www i sklepów internetowych, jak też wszystkich innych naszych usług działamy z dwóch perspektyw. Wymagań klienta klienta oraz obowiązujących standardów. Podpowiadamy najskuteczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania webowe.

 

Skontaktuj się z nami, powiedz, czego oczekujesz, a my stworzymy dla ciebie spersonalizowaną ofertę na budowę strony.

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń → 507 231 486
Dotrzyj do swoich klientów

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Dotrzyj do swoich klientów

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

Gwarancja na projekt

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń 507 231 486

    Zgadzam się z polityką prywatności