Porozmawiajmy!

shape shape

O nas

Nasze priorytety

Ciągły rozwój aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.

About Asander
About Asander right

Wierzymy w pełną zaufania i szacunku współpracę. Uśmiechamy się do ludzi, cieszymy wzajemnym kontaktem i spotkaniami. Pełni empatii staramy się zrozumieć stawiane przez klientów wyzwania. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania. My, Asander oraz Ty to równi partnerzy w biznesie, którzy razem pełni zaangażowania osiągają każdy cel stawiany przez ciągle zmieniające się środowisko wymagających klientów.

Misja

Razem dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług cyfrowych. Wprowadzanie najnowszych, skutecznych i bezpiecznych rozwiązań u naszych klientów. Ciągły rozwój i testowanie nowoczesnych technologii.

Our mission

Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy

Krok 01

01
Kontakt

Pierwszy kontakt, omówienie wymagań.

Krok 02

02
Plan działania

Przygotowanie strategii, pierwsze robocze projekty.

Krok 03

03
Wspólne działania

Omówienie dotychczasowych prac, dopracowanie projektu.

Krok 04

04
Wdrożenie

Umieszczenie produktu w sieci, oddanie materiałów do druku.

Zaufali nam

Alek pracował nad stroną mojego biura podróży Alpinca. To w jak szybki sposób odpisywał na moje wiadomości, w jak szybki i efektywny sposób zrobił mi tą stronę, jest naprawdę zaskakujące. Nigdy nie pracowałam z tak szybkim informatykiem! A to jest mega duży plus. Wszystkie moje poprawki były od razu korygowane. Alek zrobił mi stronę w 3 tygodnie. Sama strona jest piękna, możecie sprawdzić jaki wynik wyszedł z tej współpracy 🙂 Bardzo polecam Asander!

Izabela

Podróżniczka

Polecam w 100% !!! Zlecenie zrealizowanie naprawdę szybko i bardzo rzetelnie. Pan Aleksander wykonał stronę, która całkowicie odpowiada naszym oczekiwaniom. Profesjonalny projekt wykonany na najwyższym poziomie, super kontakt, dbałość o detale. Bardzo krotki czas oczekiwania na projekt. Polecam zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Aleksandra!

Hotel Bas

Profesjonaliści, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Partnerstwo, zaangażowanie i atmosfera, która sprzyja wypracowaniu najlepszych rozwiązań. Kreatywności i innowacja. Z przyjemnością POLECAM!

Angelika Giżowska

Project manager

Korzystam z usług tej firmy od pewnego czasu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Dzięki nim moja strona internetowa jest przejrzysta i łatwa w obsłudze, a aplikacja mobilna umożliwia łatwe zamawianie transportu. Polecam!

Magdalena Słowik

Transport

Pracuję z tą firmą od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się na ich usługach. Dzięki nim moja strona internetowa zawsze była na czasie i przyciągała klientów. Polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego podejścia.

Marek Kędzierski

Właściciel sklepu

Pan Aleksander jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną i rzeczową. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Dobre ceny! Gorąco polecam!

Celina Haberna

Branża SPA

testimonial Image testimonial Image testimonial Image testimonial Image

Zobacz na co możesz liczyć w ASANDER

Uczciwa współpraca

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Zacznijmy
teraz!
Razem możemy stworzyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Bezpłatna wycena w ciągu 24 godzin.

    Zgadzam się z polityką prywatności