Sklepy internetowe

usługi informatyczne
Sklepy internetowe

Naszym klientom oferujemy funkcjonalne sklepy internetowe, oparte o sprawdzone rozwiązania, ze skonfigurowanymi bramkami płatności i przejrzystym panelem administracyjnym, który ułatwi dodawanie produktów oraz inne działania na zapleczu sklepu.

Sklep www dla Twojej firmy

Nasze rozwiązania sklepowe pomogą Ci sprzedawać więcej produktów. Nasze sklepy www integrujemy z popularnymi brakami płatności (szybkie płatności online) takimi jak DotPay, PayU, tPay itd. Twoi kliencie będą mogli skorzystać także z różnych metod wysyłki produktów, także z paczkomatów InPost’u.

Monitorowanie sprzedaży

Skuteczny sklep to między innymi możliwość obserwowania poczynań klientów, którzy przeglądają Twoje produkty. Dzięki statystykom możesz wprowadzać odpowiednie zmiany dla zwiększenia volumenu sprzedaży.

Skontaktuj się z nami → Zadzwoń → 507 231 486
Dotrzyj do swoich klientów

Wsparcie nie tylko na starcie

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie oraz szkolenie z funkcjonowania strony www, sklepu lub aplikacji. Do czasu, aż obsługa strony nie będzie sprawiała problemu pomożemy i doradzimy w kluczowych kwestiach.

Dotrzyj do swoich klientów

Brak ukrytych kosztów

Na początku współpracy informujemy o wszystkich kosztach. W wycenie zawarte są wszystkie elementy składające się na cenę. Także te ewentualne, które mogą wystąpić np. w przypadku ewentualnego rozbudowania projektu.

Dotrzyj do swoich klientów

Gwarancja na projekt

W Asander wierzymy w długofalową współpracę. Dajemy gwarancję na nasze projekty. Ty śpisz spokojnie, a my reagujemy jeśli wymaga tego sytuacja.

Napisz do nas!

Kontakt to podstawa. Zacznij już teraz. Zostaw swojego maila lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Zadzwoń 507 231 486

    Zgadzam się z polityką prywatności